zwemkampioenen !

Liz foto

Onze zwemkampioenen !

Afgelopen week was het weer een drukte van belang: Doordat de kinderen hun best hebben gedaan tijdens de zwemles was er weer diploma zwemmen bij zwemschool de Drijver.

Mede door de aanmoedigingen van alle meegekomen familie en vrienden, Bob de Clown en Drijvertje maken zij er samen voor de kinderen een bijzondere dag van. Om dit te vieren kregen alle kinderen naast hun cadeautje, een Kortingscoupon voor het Pannekoeken Paviljoen Cruquius.

Zie ook onze fotoalbum

A diploma

Olympia Iglesias Bourke, Aleksander Nosalski, Boet van Geloven, Joep van Koningsbruggen, Kaatje van der Bij, Lauren de Jong, Vayenne de Graaf, Demi van der Linden, Liz Reekers, Madelief van der Meijden, Olivia Hoorn, Sebastiaan Linker, Sem Koning, Simon Herter, Nicolaas van de Bult, Kees de Waart, Kas Zaagstra, Alessandra Madama, Alfie Bull, Daphne Schepens, Rafael Madama, Lola Krauwer, Onur Yalman, Vera van de Leur, Adam Hassan, Anna van Berkel, Felix Eduard de Boo, Fenne van der Sluis, James Young, Wenxi Liu, Agnieszka Stachowiak, Liva Wilson, Philène Hueting, Shuo Yin, Lou Veldt,

Sophie de Groen, Ling Sluitman, Loeki Struiksma, Lola Drinkwater – Persand, Luuk van den Wijngaard, Sanne Rutten, Thomas Koopman, Tuur Boon, Jaxx Robert, Alainy Milius, Carice Houssart, Joline Varkevisser, Jonah van Gent, Kris Combee, Anvitha Kamma, Dep Dasselaar, Jasper Tambach, Kenza Bouzidi, Sophie de Rooij, Noah Nadi, Keje Burgering, Davinho van Eis, Emilie Gieskes, Eva Fokke, Joaquín Valentino Van der Westen, Nino Rijnenberg, Tanvi Rakhan, Renzo Hendriks, Olivia Bruna, Angad Poduval, Amy Harte, Lenn Hamersma, Nathan Hoek, Sil van der Sluis.

B diploma

Stefan Boorsma, Benjamin Huppertz, Isa Martens, Noelle Aschoff, Kyra Zeeman, Chloe Wojtaszak, Devrim Ulutas, Dion van Dorth, Gijs Molkenboer, Leona Groenendijk, Rhys Zorge, Twan van Leeuwen, Tedje Peters, Tim van Rijn, Bram de Borst, Dylan van Alst, Frederique de Rooij, Emma Olijhoek, Karel Bervoets, Lauren Janmaat, Olle Smit, Marcel Machczynski, Marit Van Leuven, Dean Stokman, Emilie Bot, Emma Koopman, Flore Wisse, Lucas Wu, Matheo Carer, Tobias Wu, Julian Wouters, Julie van der Pol, Olivia Sombezki, Izzy Ron Woltering, Leano Stokman, Leano Stokman, Fenna van Veen, Floris Otter, Lucas Warnaer, Milou Wassink, Robin Meis Wouters, Emilie Fluit, Josephine Bedaux, Niklas Sieger, Steef den Burger, Barry Hoorn, Fréderique Oorbeek, Noud Visser, Adriana Kartodikromo, Gino Kooi, Jaydon Chigbu, Fleur van Ham, Jonah Hoek, Teun Berkhout, Zaid Benhaddi, Fenne Morren, Gabrielle Paz Gallardo, Mia van Dam, Tygo Koekkoek, Owen Thorig, Stijn Lubbers, Janneke Dragt, Vayenne Kenselaar, Marilou Robinson, Jip Roomeijer, Casper van Spronsen

C diploma

Julian van den Brink, Keyano Brinkman, Mila Fortineau, Thijmen Haanstra, Evi Huisman, Evan Kan, Eline Koeman, Jonathan van Krevelen, Lennard Osterloh, Julie de Putter, Fynn Willems, Lyra Zorge

Zwemschool De Drijver, Postbus 792, 2130 AT Hoofddorp, telefoon: (023) 536 6 109 e-mail: info@zwemschooldedrijver.nl en website: www.zwemschooldedrijver.nl? ?

Bezoek adressen ;?
Zwemschool De Drijver Spieringweg 801, 2142 ED Cruquius?
Zwemschool De Drijver Spaarnepoort 1, 2134 TM Hoofddorp?
Zwemschool De Drijver Frederik Hendriklaan 73, 2012 SG Haarlem